השוואה של תוכנת עריכת וידאו

admin

היי! האם אתה חדש לעריכת סרטונים? אם כך, אתה כנראה מבולבל על ידי מגוון רחב של תוכניות עריכת וידאו זמין בשוק.

כאשר התחלתי עם עריכת וידאו, אף אחד לא נתן לי השוואה נאותה של תוכניות עריכת וידאו. אז ניסיתי בעצמי.

ניסיתי להשתמש ב- Microsoft Movie Maker ובתוכנות חינמיות אחרות. עם הזמן, כמו נעשיתי בטוח יותר בתהליך העריכה, עברתי תוכנות מסחריות כגון Adobe Premiere ו Corel VideoStudio.

במאמר זה, אני רוצה להציג השוואה של תוכניות עריכת וידאו טוב יותר, כך שתוכל לקבל יותר יצירתיות באמצעות הפקות שלך.

1. למתחילים ברמה

בואו נתחיל עם היסודות. אם אתה מתחיל ואתה לא צריך הרבה כדי לערוך וידאו, אני ממליץ לך להתחיל עם חבילת עריכת וידאו חינם כמו Microsoft Movie Maker. זה מאפשר לך להבין את ציר הזמן של וידאו, לפצל, לחתוך ולהוסיף אפקטים בסיסיים הייצור שלך.

לאחר השגת ידע בסיסי, לקבל עורך וידאו טוב למתחילים, למשל Movavi. אני משתמש כרגע MovAVI במהירות לערוך ולהקליט / להעלות את הסרטונים שלי ל- YouTube.

MovAVI ממכן את רוב תהליך postproduction בשבילי. אני רק לייבא את הווידאו, אני בוחר את ערכת הנושא ברירת המחדל, וכל השאר עושה את התוכנה. זה חוסך לי הרבה זמן, במיוחד אם יש לי הרבה לומר, סרטים החג כי אני עצלן מכדי לערוך לעומק.

2. רמת ביניים

אישור על ידי הולך לתוכנות ברמה בינונית. תוכניות אלה יש בסיסי עריכת וידאו פונקציות למתחילים, אלא גם להכיל תכונות מתקדמות עבור אלה שרוצים להיות יצירתיים יותר.

בקטגוריה זו יש לי העדפות אישיות קורל. השתמשתי בעבר מוצרים של המתחרים שלי, כגון Adobe Premiere אלמנטים ו Pinnacle Studio, אבל אני עדיין חוזר VideoStudio בשל ערכת עשיר של תבניות ממשק יישום אינטואיטיבי.

Corel VideoStudio מאפשר לי לעשות דברים כמו מפתוח צבע (הסרת מסכי ירוק מתוך וידאו, כך שתוכל להחיל רקע אחר), הוספת כותרות, עסקאות ו מניפולציה קול. אני גם אוהב את זה אני יכול לייצא את קטעי הווידאו במספר עצום של פורמטים, כולל חלקה להעלות אותם באופן מקוון ל- YouTube. זוהי התוכנה ביותר בשימוש עבור עריכת פרויקטים נבחרים וידאו, שבו אני צריך זרימת עבודה בסיסית מהירה, אבל יש לי קצת מקום לעבודה יצירתית.

רמה מתקדמת

יש יותר מתקדמים עריכת וידאו חבילות תוכנה, כגון הבכורה של Adobe. סוני vegas ו Final Cut Pro. למרות שאני אוהב את הפונקציות שלהם (ואלה הן תכונות תעשייתיות בשימוש על ידי יוצרי סרטים) – אני מוצא אותם יקר מדי. משהו כמו חבילה מלאה Adobe Premiere יכול בקלות לשחזר אותך על ידי כמעט 1,000 דולר. אני לא משלם כל כך הרבה כסף עבור יישום הווידאו, אלא אם כן אני עושה את זה במשרה מלאה.

עבור חובבים, אני ממליץ בחום להשתמש בתוכנה ברמה בינונית. תכונות מתקדמות בחבילות ברמה מקצועית, כגון Adobe Premiere, נמצאות בשימוש נדיר. ברגע שיש לך לעשות פרויקטים רבים וידאו רוצה ללכת מקצוען, חבילות אלה הגיוני.

4. יישומי אינטרנט

בסדר, עשינו השוואה של תוכנת עריכת וידאו עבור מחשב עד כה. אבל אתה צריך לדעת כי ישנם אחרים באינטרנט עריכת וידאו יישומים בכל רחבי החנות.

במיוחד הוא משך את תשומת לבי Animotoשהוא יישום מקוון נהדר.

זהו עורך וידאו מוצק ואינטואיטיבי מקוון המאפשר לך פשוט להעלות את העבודה שלך וליישם סדרה של שינויים אוטומטיים ואפקטים. שוב, דברים שימושיים מאוד עבור אנשים הדורשים זרימת עבודה מהירה בלי הרבה מהומה.

5. יישומים ניידים

לבסוף, אם אתה משתמש במכשיר נייד, כגון iPhone או מכשיר Android, תהיה מודע לאפליקציות רבות לעריכת סרטונים המופיעות בחנות האפליקציות שלך.

אני אוהב במיוחד הפעל את הסרט שלך ב- iOS. יישום זה קטן מאפשר לך לייבא סרטים מספריית הטלפון שלך, ולאחר מכן להוסיף מגוון אפקטים כגון תנועה איטית, אפקטים קומיים צ 'רלי Chaplin, ועוד דברים מעניינים אחרים. נסה את זה.

אם אתה משווה את תוכנת עריכת וידאו ניידים עם המתחרים המחשב שלך, תוכלו למצוא אותם ללא כל תכונות. אבל הם מפצים על זה במונחים של ניידות. פשוט למשוך את הטלפון, לעשות וידאו ולערוך. זה מאוד מהיר ופשוט בהשוואה לגישה שולחן העבודה.

ישנם כמובן אחרים עריכת וידאו יישומים גם כן. תוכל לנסות לדפדף בקטגוריות "מוצעים" או "למעלה ברשימה" ב- iPhone או iPad כדי לראות את היישומים הטובים ביותר כרגע.

גלישת …

אני מקווה כי הנ"ל נתן לך השוואה טובה של תוכנות עריכת וידאו חבילות בשוק. זכור, נסה לבחור חבילת שעונה על הצרכים שלך. אם אתה רק מתחיל, לא לקנות משהו יקר כמו Adobe Premiere. ראשית, להשרות את הרגליים עם עורכי וידאו פשוטים כגון VideoStudio, ולאחר מכן ללכת דברים מתקדמים יותר כאשר אתה מוכן.

הנקודה השנייה היא פשוט להתאמן. אני זוכר שעברתי לפחות 20 פרויקטים Corel VideoStudio לפני החלטתי לנסות Adobe Premiere. לאחר אימון, תתחיל להבין את האלמנטים הבסיסיים של תהליך עריכת וידאו – ומיומנויות אלה ניתן להחיל על כל יישום עריכת וידאו יש לך בעתיד.

ליהנות מהסרטים שלך עד בפעם הבאה!

Leave a Reply