דפי מתמטיקה פופולריים לילדים בגילאי 6 עד 10 שנים

admin

ילדים לא יכולים להתאמן יותר מדי במתמטיקה, במיוחד אם ניתן להרחיב את הלמידה למשחק חינוכי. כל ילד אוהב משחקים, ועכשיו האינטרנט עודד ילדים ללמוד עוד יותר. יש הרבה משחקים מקוונים ללמוד מתמטיקה, אבל אתה צריך להיות זהיר בבחירת משחקים מקוונים. להלן כמה דפי מתמטיקה פופולריים לילדים בגילאים 6 ו -10:

מתמטיקה גבר: מתמטיקה הוא משחק מקוון חינם במתמטיקה המסייעת לתלמידים להתאמן הוספת, חיסור, הכפלת וחלוקת מיומנויות. בהתאם לצרכים החינוכיים של ילדכם, ניתן גם להשלים את סדר הפעולות. זהו מקור מצוין לאינטרנט המסייע לתלמידים עם מיומנויות תפעוליות בסיסיות, שהוא הבסיס ללימוד מושגים מתמטיים מורכבים אחרים. מתמטיקה הוא שיחק בדיוק כמו Pac-Man, וסטודנטים באמת אוהב לשחק וללמוד מתמטיקה באותו זמן.

מתמטיקה מגניב: מתמטיקה מגניב יש סדרה של משחקים המתמקדים בנושאים שונים, כולל אסטרטגיה, לוגיקה וזיכרון. במבט ראשון, זה אולי נראה כי הילד שלך לא ילמד מן המשחקים האלה חינוכית, אבל זה לא. ילדים למעשה לומדים מיומנויות עסקיות ומיומנויות אחרות בעולם האמיתי, כי צריך ליישם מתמטיקה בחייהם. אסטרטגיה טובה להשתמש בעת הצבת הילד שלך בדף זה היא לוודא שיש לך את הבחירה הראשונית של המשחק כדי לוודא שאתה מתאמן על מיומנויות שבו אתה צריך עזרה עם מתמטיקה.

IXL מתמטיקה: מתמטיקה IXL הוא האתר הטוב ביותר שבו ילדים יכולים לתרגל את כישורי המתמטיקה שלהם בעולם האמיתי בפתרון בעיות. לילדים, מגיל הגן ועד התיכון, יש אפשרות לתרגל מיומנויות המותאמות לצורכיהם החינוכיים. כל מה שההורים צריכים לעשות הוא לברר מה מיומנות ספציפית הילד שלהם צריך להתמקד אך ורק על כישוריהם או מיומנויות ספציפיות.

שפרד תוכנה מתמטיקה: שפרד תוכנה למתמטיקה הוא עולם אוניברסלי של המתמטיקה המאפשר לילדים לעבוד על כל כישורי המתמטיקה בבית הספר מראש רמות בחוץ. ילדים יכולים להשתמש במשחקים באתר כדי לתרגל מיומנויות שהם כבר למדו או צפויים ללמוד בכיתה כל יום.

ילדים באופן טבעי אוהב ללמוד, אלה אתרי אינטרנט במתמטיקה מקוונים ימשיכו להניע אותם ללמוד מתמטיקה. השורה התחתונה היא שילדים ישתמשו באתרים פופולריים אלה לילדים בגילאי 6 עד 10 שנים.

Leave a Reply